NOWE DRUKI PIT-11 za 2019 rok

Kiedy wszyscy już w świątecznej atmosferze przygotowują się do zbliżających Świąt, służby księgowe rozpoczynają najbardziej intensywny czas pracy.

 

 

K-raj podatkowy pamięta o wszystkich z działów księgowych i finansowych – wobec tego informujemy, że nowym rozporządzeniem Ministra Finansów (Dz.U. 2019 poz. 2397) , zostały zmienione druki PIT-11, oraz PIT-4R, PIT-8AR, PIT-6, PIT-8C, PIT-R. Nowe formularze stosuje się do przychodów, dochodów (strat) uzyskanych (poniesionych) od dnia 1 stycznia 2019 r.

 

Z kolei, nowe druki PIT-2, PIT-2A i PIT-3 stosuje się do przychodów, dochodów (strat) uzyskanych (poniesionych) od dnia 1 stycznia 2020 r.

 

Pomimo intensywnego okresu  - życzymy wszystkim radosnych Świąt!

 

 

Wpis nie stanowi porady ani opinii prawnej w rozumieniu przepisów prawa oraz ma charakter wyłącznie informacyjny. Stanowi wyraz poglądów jego autora na tematy prawnicze związane z treścią przepisów prawa, orzeczeń sądów, interpretacji organów państwowych i publikacji prasowych. Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy Sp.K. i autor wpisu nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne skutki decyzji podejmowanych na jego podstawie.

Please reload

Szukaj po tagach
Please reload

Media
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

Znajdziesz nas również

RSS Feed